Profesyonel Ürünler için
Profesyonel Çözümler
+90 332 345 44 04
info@sentaplastik.com
Biz Kimiz

Firmamız , Senta Plastik olarak 2003 yılında plastik sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Tarım ilacı ve Sıvı gübreler için 100cc den 20lt ye kadar çeşitli hacim ve modellerde plastik şişe üretimi yapmaktayız. Ürünlerimizi, kullanım alanlarını ve müşteri gereksinimlerini göz önüne alarak kaliteden taviz vermeden büyük bir titizlikle müşterilerimize sunuyoruz.Tarım sektörünün standart ambalajlarının yanı sıra, ihtiyaca yönelik görsel ve işlevsel tasarımlarımızı müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Üretim sürecinde , iş ortaklarımıza daha kaliteli ve cazip ürünler sunabilmek için sürekli olarak imalat kontrolleri ve mukavemet testleri yaparak birim maliyetleri minimize ediyor ; daha seri ve kusursuz ambalajları, daha hızlı müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Senta plastik olarak ambalajlarımızın muhafaza ettiği kimyasalları dikkate alarak , müşterilerimiz için bir Tedarikçi olmaktan çok Çözüm Ortağı olabilmek adına ; iş ortaklarımızın "Profesyonel Ürünler İçin, Profesyonel Çözümler " üretmeye ve işimizi saygıyla geliştirmeye devam edeceğiz.

Mustafa ÖZDEMİR